Airsoft

 
 
 

Hotline: +421 917 961 386 (Mon - Fri 7:00 - 16:00)

 
 
Deal of the Day
15.02.2020Time left:
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
Important Information
 
 

What does the european parliament say on airsoft guns?

Friday, 27 May 2016

Niektorí z vás možno vedia, že EAA – Európska Airsoftová Asociácia intervenuje v Európskej únii za to, aby airsoftové zbrane neboli klasifikované ako štandardné palné zbrane. Posledné správy hovoria o tom, že situácia sa vyvíja pozitívne, ale nátlak pretrváva. Ide o to, že navrhovaná zmena bude musieť byť najprv schválená.  Od novembra minulého roka EÚ zvažuje zmenu smerníc o palných zbraniach, ktorá by zvlášť vymedzila repliky – aj airsoftové zbrane, ktoré by boli považované za skutočné palné zbrane. Táto zmena sa má týkať aj tých zbraní, ktoré vzhľadom pripomínajú vojenské.

Výsledkom prijatia takéhoto zákona by bolo, že drvivá väčšina airsoftových zbraní by bola touto zmenou zakázaná na verejné používanie. Tých pár druhov zbraní, ktoré by obmedzené neboli , by bolo veľmi ťažké získať – museli by byť registrované. Autori tohto návrhu by tak v podstate vymazali airsoft z krajín EÚ – čo by bol pre fanúšikov aisoftu hotový armageddon.

Airsoft

Read more...
 

ZÁRUKA A AIRSOFT ZBRANE

Thursday, 27 September 2018

airsoft-zbraneV ponuke rôznych predajcov nájdete airsoft zbrane schovávané za pojem "dekorácia" za účelom, aby nemuseli poskytovať na takéto zbrane riadnu dvojročnú záruku, pričom sa odvolávajú na "životnosť". De facto Vám teda predávajú funkčnú airsoft zbraň, ale de jure Vám predávajú nefunkčnú dekoráciu. Ako to teda je?

Read more...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version