About us

 
 
 

Hotline: +421 917 961 386 (Mon - Fri 7:00 - 16:00)

 
 
Deal of the Day
15.02.2020Time left:
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
Important Information
 
 

The sale of weapons and ammunition - army and military shop afg-defense.eu

Zbrane a predaj zbraní – náš army shop ponúka:

Vitajte v internetovom army shope www.afg.sk spoločnosti AFG SECURITY-CORPORATION, s.r.o.! V našej ponuke internetového predaja sa nachádzajú zbrane, ktoré je možné voľne predávať cez internet, ale aj zbrane, na ktoré je nutné vlastniť zbrojný preukaz. Pri zbraniach, na ktorých vlastníctvo je nutný zbrojný preukaz si môžete urobiť kvázi predobjednávku prostredníctvom internetu a samotný predaj zbraní sa zrealizuje až osobne v našej predajni zbrane – strelivo.

Prostredníctvom internetu vám však vieme predať všetky zbrane kategórie D, pretože podľa platnej legislatívy je možné na diaľku uzatvárať zmluvu iba pre zbrane tejto kategórie a súčasti týchto zbraní, resp. pre strelivo určené iba pre zbrane kategórie D. Pri ostatných kategóriách je možné realizovať predaj zbraní iba osobne v predajni a na základe predloženého zbrojného preukazu.

Pri zbraniach kategórie D je ponuka nášho army shopu rovnako bohatá ako pri zbraniach ostatných kategórií. V našej ponuke tak nájdete jeden z najširších sortimentov voľnopredajných zbraní z tejto kategórie. Ide o zbrane ako: plynové zbrane a strelivo, luky, kuše, vzduchovky, airsoftové zbrane, pištole alebo revolvery.

Náš army shop rovnako ponúka aj prostriedky na sebaobranu. Ide o prostriedky ako paralyzér, teleskopický obušok, obranný sprej, boxer a ďalšie produkty určené na sebaobranu a ochranu pred útočníkom celkovo. Pri týchto obranných prostriedkoch z nášho army shopu nepotrebujete zbrojný preukaz. Rovnako sú charakteristické jednoduchou manipuláciou, obsluhou a dlhou životnosťou.

Army shop AFG

Naše dlhoročné pôsobenie na trhu je zárukou kvality a vašej spokojnosti. Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 18 rokov, za toto obdobie sme v našom army shope obslúžili veľké množstvo zákazníkov. Vďaka ich pripomienkam a požiadavkám sme sa snažili naše služby čo najviac priblížiť požiadavkám zákazníkov. Vďaka tomu sa náš army shop radí k najznámejším a najkvalitnejším na Slovensku nie len na predaj zbraní, ale aj ostatného military vybavenia.

Pri ponuke zbraní má náš army shop výnimočné postavenie aj čo sa týka výhradného zastúpenia pre viaceré značky. Army shop AFG je teda výhradným zástupcom pre predaj zbraní niektorých značiek alebo máme exkluzívne zastúpenie na území Slovenska. Jedná sa o výrobcov zbraní, taktických pomôcok a ďalšieho armádneho vybavenia ako napríklad Euro Security ProductsJGS Trade s.r.o. alebo GuneXpert. Pri všetkých týchto výrobcoch sa zaoberáme aj maloobchodným, aj veľkoobchodným predajom.

Okrem výhradného zastúpenia na slovenskom trhu má army shop AFG v ponuke zbrane a ďalšie produkty značiek ako napríklad Ekol, Zoraki, Umarex, Uzi, Gamo, Česká Zbrojovka, Hatasan – Ranger, Alfa – Proj a iné.

Army shop AFG ponúka aj novinky a zaujímavosti

To, čím je army shop AFG okrem predaja zbraní zaujímavý a výnimočný, je ponuka ostatných produktov. V našom army shope okrem ostrých zbraní nájdete aj spomínané zbrane na športové účely ako sú airsoftové alebo plynové zbrane, prostriedky na sebaobranu a taktické vybavenie. Prípadne aj luky a kuše, ktoré sú rovnako kvalitným športovým náradím.

Okrem tejto ponuky vyniká náš army shop aj ponukou expanzných zbraní. Ide o odborne znehodnotené ostré zbrane, ktoré takto spadajú do kategórie D. Pri ponuke expanzných zbraní sa v našom army shope môžete stretnúť aj s historickými zbraňami, prípadne novinkami alebo zaujímavosťami.

V prípade, ak by ste v našej aktuálnej ponuke nenašli sortiment, ktorý hľadáte, tak nás neváhajte kontaktovať. Snahou nášho army shopu je maximálna spokojnosť zákazníka. Preto vyvinieme maximálne úsilie v získaní zbrane alebo iného sortimentu pre našich zákazníkov. Tešíme sa na Vás.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version