Weapons

 
 
 

Hotline: +421 917 961 386 (Mon - Fri 7:00 - 16:00)

 
 
Deal of the Day
15.02.2020Time left:
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 
Important Information
 
 

The basics of wearing a short weapon

Monday, 09 March 2020

Problematika nosenia krátkej zbrane zahŕňa právny a praktický aspekt. Právny aspekt určuje, kto, za akých podmienok a aké zbrane smie nosiť pri sebe. Praktický aspekt určuje, ako správne nosiť zbraň, najmä ako si správne vybrať puzdro na nosenie zbrane.

Read more...
 

Do you care about your short weapon the way it deserves?

Monday, 04 November 2019

Veľkou chybou časti majiteľov krátkych strelných zbraní je názor, že svoju zbraň nemusia dôkladne čistiť a pravidelne sa o ňu starať. Chcete aby vás vaša zbraň nesklamala v zásadných okamihoch? Aby dobre fungovala a bola vždy stopercentne pripravená, treba jej dopriať tú najlepšiu starostlivosť.

Read more...
 

ČO SÚ ZBRANE TYPU FLOBERT?

Monday, 26 November 2018


Často sa predajcovia zbraní stretávajú s otázkami od zákazníkov, čo sú to flobertky, či sú voľnepredajné, aké sú silné, alebo aké sú presné. Volajú ich ľudovo ,,vrabčiaky´´ alebo nesprávne ,,flobertkové vzduchovky´´. Poďme si teda o nich niečo v nasledujúcich riadkoch povedať.

Read more...
 

Benefits of tactical pen

Monday, 25 July 2016

Taktické pero z titanu

Už samotný názov „taktické pero“ vyvoláva u mnohých ľudí predstavy rôznych napínavých špionážnych dobrodružstiev, ako vystrihnutých z Jamesa Bonda. Perá strieľajúce otrávené šipky, vybuchujúce guľky,  jed a podobne. Sú takéto perá skutočnosťou?

Realita, bohužiaľ, nie je taká exotická a dobrodružná, ale taktické pero vám stále veľmi dobre poslúži ako prostriedok na osobnú ochranu.

Read more...
 

AKÉ SÚ ZÁKLADNÉ POVINNOSTI MAJITEĽA VOĽNOPREDAJNEJ ZBRANE ?

Wednesday, 05 June 2019

       Medzi voľnopredajné zbrane kategógie ,,D´´ zaraďujeme napr. vzduchovky s energiou strely do 15 J, airsoftové zbrane, paintballové zbrane, luky, kuše, expanzné plynovky a flobertky s energiou strely do 7.5 J. Napriek tomu, že sa nejedná o ľudovo nazývané ,,ostré zbrane´´, aj pre majiteľov takýchto zbraní však platia isté pravidlá a povinnosti. Poďme si niečo o týchto pravidlách a povinnostiach bližšie povedať v nasledujúcich riadkoch.

Read more...
 

6 Hottest girls with guns from movies

Friday, 22 July 2016

herečkyQuentin Tarantino tvrdil v roku 2003, že diváci jeho nového filmu Kill Bill dostanú poriadnu dávku „ženskej sily“. A skutočne, žiadna iná filmová postava doslova nezatínala do živého viac ako Nevesta – hraná Umou Thurman. Rozhnevaná dáma so záľubou pre sladkú pomstu servírovanou s chladnokrvným pohľadom, pri svojom odhodlaní vykonať spravodlivú pomstu  používala päste, meče a rôzne druhy ostrých predmetov ležiace v okolí jej nepriateľov.

Aj keď bolo úžasné vidieť ako Uma udrela muža do hrude a jeho srdce explodovalo, kombinácia žien a strelných zbraní, je pravdepodobne najväčším lákadlom filmových plátien.

Najlepším dôkazom sú B-čkové filmy, ktoré najlepšie využívajú tento delikátny mix, avšak nájde sa aj zopár blockbusterov kombinujúcich rúž s dymiacou hlavňou, ktoré potvrdzujú toto pravidlo. Odložte svoju zbraň do puzdra a pozrite si zoznam 6 najznámejších filmových dievčat so zbraňou v ruke.

Read more...
 

When choosing a crossbow speed does not necessarily mean the highest quality

Monday, 25 July 2016

Kuša Jaguar camo

Kúpa kvalitnej kuše dá dnes celkom zabrať vďaka rôznorodosti trhu s kušami a širokej ponuke. Veľký dôraz sa však kladie najmä na rýchlosť kuše, ktorú výrobcovia využívajú ako primárny marketingový nástroj. Snažia sa kupujúceho presvedčiť, že kuša s vysokou rýchlosťou strieľa lepšie ako ostatné kuše v ponúkanej cenovej kategórii. V skutočnosti tomu tak nemusí byť a najvyššia rýchlosť vám nemusí zaručiť, že kupujete najlepšiu kušu v danej cene. Rozhodnutie založené na rýchlosti sa vám nemusí vždy vyplatiť.

 

 

Read more...
 

Facebook makes suspicious arms reporting easier

Friday, 08 July 2016

V posledných rokoch sa obchod so zbraňami značne rozmohol, najmä v Spojených štátoch, kde k zvýšeniu záujmu a samotnému predaju prispela aj najznámejšia sociálna sieť Facebook. Oficiálni predajcovia zbraní začali ponúkať svoju širokú ponuku zbraní aj na Facebooku. K vzrastajúcej ponuke oficiálnych predajcov a distribútorov zbraní sa pripojili aj neoficiálni predajcovia, ktorí čoraz častejšie prichádzali s podozrivými alebo zavádzajúcimi ponukami zbraní.

Populárna sociálna sieť Facebook bojuje proti nelegálnemu obchodovaniu.

Read more...
 

Gun Control - Donald Trump vs. Hillary Clinton

Friday, 08 July 2016

Medzi Donaldom Trumpom a Hillary Clinton neprebieha len silný súboj o post prezidenta Spojených štátov amerických, ale aj v diskusii na neustále prebiehajúcu a aktuálnu tému držania zbraní. Názory na držanie zbraní sa v Amerike líšia podobne, ako tomu je aj u spomínaných dvoch prezidentských kandidátov.

Trump verzus Clintonová

Read more...
 

The biggest fails in the history of guns

Friday, 08 July 2016

faily v histórii zbraní Od počiatku výroby strelných zbraní vzniklo množstvo väčších či menších nepodarkov. Niektoré boli výsledkom príliš inovatívneho myslenia, ktoré nevyšlo tak ceľkom podľa plánu, iné sa len krvopotne snažili obísť existujúce patenty.

V tomto článku sa pozrieme do minulosti a ukážeme si TOP 5 najväčších prepadákov v oblasti strelných zbraní.

Read more...
 

10 notorious weapons in history

Friday, 27 May 2016

text eng

Read more...
 

Weapons for women - does it make sense?

Friday, 27 May 2016

text eng

Read more...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version