The return of the goods within 14 days

 
 
 

Hotline: 0917 961 386 (Mon - Fri 9:00 - 16:00, Sat 9:00 - 12:00)

 
 
Deal of the Day
26.12.2017Time left:
 
 
 
Introduction > The return of the goods within 14 days
 
 
 
Should I return the goods together with the original packaging?

Tovar sa prosím snažte vracať vždy najlepšie v stave, v akom ste ho preberali - úplné, s kompletnou dokumentáciou, nepoškodený, čistý a podľla možnosti v originálnom obale. Spotrebiteľ totiž zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom inak, než bolo nutné vzhľadom na jeho povahu a vlastnosti.

 
 
When I get back aur many??

Platby sa snažíme vždy vrátiť v čo najkratšom termíne, najneskôr však do 14 dní od odstúpenia od zmluvy v prípade, že nám bol tovar vrátený. Pri osobnom vrátení tovaru na našej pobočke, Vám čiastku za tovar najčastejšie vyplatíme ihneď na mieste.

 
 
Can I return an item for any reason?
  • Osobne v našej predajni. 
  • Poštou na adresu: Javorová 32/451, 958 04 Partizánske-Veľké Bielice. K tovaru prosím priložte sprievodný list (dostali ste ho ako prílohu v emaily spolu s faktúrou), v ktorom uveďte číslo nákupného dokladu a číslo bankového účtu. Ak chcete sumu použiť priamo na uhradenie novej objednávky, informujte nás o tom. 
 
 
Lorem ipsum dolor sit amet

U nás presne viete, čo dostanete. Pokiaľ by ste napriek tomu s dodaným tovarom neboli spokojný, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť. Tovar môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia zásielky. My Vám vrátime peniaze, alebo tovar vymeníme za iný podľa vášho želania.

Budeme však veľmi radi, keď nám svoj dôvod uvediete, lebo nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a chceme svoje služby a výrobky stále zlepšovať. Podrobné podmienky pre vrátenie tovaru nájdete v naších obchodných podmienkach. Pokiaľ máte tovar zakúpený ako podnikateľ alebo firma, vychádzame v ústrety aj v týchto situáciách, o konkrétnom prípade rozhodneme vždy na základe posúdenia výrobku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version